tumblr_lqig8qmHcQ1qdew9to1_500Budziki dla osób niedosłyszących są to urządzenia spełniające role nie tylko sygnalizacji czasowego budzenia, ale również sygnalizacji dzwonka telefonu.

Cyfrowy zegar BE 1370 stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają problem z porannym budzeniem. Posiada duży, czytelny wyświetlacz LCD i funkcję drzemki. Budzenie odbywa się za pomocą głośnego alarmu którego poziom dochodzi do 100dB i zawiera różne częstotliwości, aby zapewnić słyszalność osobom z różnymi ubytkami słuchu towarzyszą temu sygnałowi błyski 4 diod Led. Dodatkowo posiada poduszkę wibracyjną, która również generuje głośne dźwięki.

Ponadto do zegara można podłączyć telefon i matę kontaktową lub czujnik magnetyczny. W przypadku braku zasilania automatycznie przechodzi na awaryjne zasilania akumulatorowe.

            BUDZIKI WYSTĘPUJĄ W TRZECH WERSJACH:

BE 1350: Cyfrowy zegar stanowiący doskonałe rozwiązanie dla osób, 5które mają problem z porannym budzeniem. Posiada duży, czytelny wyświetlacz LCD i funkcję drzemki. Budzenie odbywa się za pomocą głośnego alarmu którego poziom dochodzi do 100dB i zawiera różne częstotliwości aby zapewnić słyszalność osobom z różnymi ubytkami słuchu. Dodatkowo posiada poduszkę wibracyjną, która również generuje głośne dźwięki.

BE 1370: Cyfrowy zegar stanowiący doskonałe rozwiązanie dla osób, kt
óre mają problem z porannym budzeniem. Posiada duży, czytelny wyświetlacz LCD i funkcję drzemki. Budzenie odbywa się za pomocą głośnego alarmu którego poziom dochodzi do 100dB i zawiera różne częstotliwości, aby zapewnić słyszalność osobom z różnymi ubytkami słuchu towarzyszą temu sygnałowi błyski 4 diod Led. Dodatkowo posiada poduszkę wibracyj
ną, która również generuje głośne dźwięki. Ponadto do zegara można podłączyć telefon i matę kontaktową lub czujnik magnetyczny. W przypadku braku zasilania automatycznie przechodzi na awaryjne zasilania akumulatorowe.

BE 1580: Cyfrowy zegar który jest budzikiem jak i sygnalizatorem systemu Visit 868. Oznacza to że może informować o dzwonku do drzwi, telefonie, pożarze i płaczu dziecka, jak również stanowi zaawansowany budzik. Wyposażony jest w alarm których poziom dochodzi do 100 dB i zawiera różne częstotliwości, aby był słyszalny dla osób z różnymi ubytkami słuchu. Zdarzenia dodatkowo sygnalizowane są błyskami 4 diod LED. W zastawie znajduje się również poduszka wibracyjna z sygnalizacją dźwiękową. Ponadto do zegara można podłączyć telefon i matę kontaktową lub czujnik magnetyczny. W przypadku braku zasilania automatycznie przechodzi na awaryjne zasilania akumulatorowe.


Na stronie wykorzystano przykładowe modele urządzeń wspomagających słyszenie firmy Bellman & Symfon.