29.09.2018 (sobota)

FONETIKA Centrum Protezowania i Rehabilitacji Słuchu po raz kolejny bierze udział w Warszawskich Dniach Seniora. 
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa bezpłatny pakiet badań słuchu wraz z konsultacją audiologa.
Wszystkie osoby chętne, które ukończyły 50 rok życia zapraszamy na bezpłatne badania w dniu 29.09.2018 (sobota) do naszego Centrum przy ulicy Wawelskiej 5, II piętro.

Szczegóły naszego wydarzenia znajdują się na stronie:

http://wds.org.pl/pl/program/kalendarium/warszawa/wszystkie/09/29/35

Aż 6 milionów Polaków ma stwierdzony niedosłuch. Aby zapobiec deprywacji słuchu i prawidłowo dbać o ten ważny narząd , należy wykonywać systematyczne badania słuchu. W ramach akcji WARSZAWA DBA O SŁUCH ! przygotowaliśmy dla Państwa bezpłatne badanie audiometrii tonalnej, audiometrii impedancyjnej oraz konsultację z audiologiem ogólnym, który odpowie na Państwa pytania, związane z profilaktyką dobrego słyszenia. W ramach konsultacji będzie możliwość konsultacji również z protetykiem słuchu, który opowie o nowoczesnych i estetycznych rozwiązaniach dotyczących aparatów słuchowych. Będzie możliwość wypróbowania również aparatów niewidocznych w przewodzie słuchowym. Badanie słuchu jest bezbolesne i nieinwazyjne. Może skorzystać z niego osoba w każdym wieku 😉

Więcej informacji o słuchu, badaniach oraz aparatach słuchowych można znaleźć na naszej stronie w zakładkach:

PRZYCZYNY NIEDOSŁUCHÓW 

JAK ROZPOZNAĆ PROBLEMY ZE SŁUCHEM 

KONSEKWENCJE UBYTKÓW SŁUCHU 

CZY POTRZEBUJĘ APARATÓW SŁUCHOWYCH 

CZYM JEST APARAT SŁUCHOWY 

ESTETYCZNE APARATY SŁUCHOWE 


Warszawskie święto seniorów organizowane jest co roku na przełomie września i października z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, który świętujemy pierwszego października. To szczególny moment mobilizacji i działania różnego typu podmiotów z sektora publicznego, prywatnego i pozarządowego na rzecz warszawskich seniorów.

Szanowni Państwo,

w 1990 roku Zgromadzenie Ogólne ONZ ustanowiło dzień 1 października – Międzynarodowym Dniem Osób Starszych.

Z tej okazji, już po raz szósty, będziemy obchodzić w naszym mieście Warszawskie Dni Seniora. Wydarzenia, dedykowane seniorom rozpoczną się 22 września imprezą w Parku im. Józefa Polińskiego, a zakończą 1 października obradami Obywatelskiego Parlamentu Seniorów w Muzeum Polin. A w przeddzień tego wydarzenia, tradycyjnie, w Ogrodzie Saskim – Jarmark Kreatywności.

Mam nadzieję, że koniec września będzie dla Państwa dobrym czasem  spotkań z ciekawymi ludźmi, odkrywania nowych pasji, uczestnictwa w interesujących wydarzeniach kulturalnych. Jestem przekonana, że każdy znajdzie dla siebie coś, co go zaciekawi. Kilkaset propozycji atrakcyjnego spędzenia czasu powinno spełnić najróżnorodniejsze oczekiwania.

Duże zainteresowanie Warszawskimi Dniami Seniora w minionych latach pozwoliło nam lepiej poznać potrzeby stołecznych seniorów. Dzięki temu instytucje, organizacje pozarządowe oraz firmy, które włączyły się w organizację tegorocznej edycji, przygotowały jeszcze ciekawszą ofertę.

Zapraszam do udziału w kolejnych Warszawskich Dniach Seniora prosząc jednocześnie o pomoc w upowszechnieniu programu wydarzeń, które są przed nami.

Do zobaczenia!
Hanna Gronkiewicz-Waltz
Prezydent m. st. Warszawy


          http://wds.org.pl/pl/wds  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress