Informujemy, iż w związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem wszyscy pacjenci z objawami gorączki, kaszlu i duszności, przebywający w regionie występowania wirusa lub w towarzystwie osób zarażonych NIE powinni zgłaszać się do placówek medycznych.

e-KONSULTACJA logopedyczna to nowa forma konsultacji z logopedą, którą można zamówić i zrealizować bez wychodzenia z domu. 

Gdzie mogę wykupić?

Usługę można wykupić w naszym sklepie: WYKUP e-KONSULTACJĘ LOGOPEDYCZNĄ 
Po wykupieniu i opłaceniu e-KONSULTACJI prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia terminu konsultacji. Dane do naszej Recepcji w zakładce KONTAKT


Dla kogo konsultacje?

Konsultacje przeznaczone są zarówno dla rodziców, jak i dzieci, potrzebujących wsparcia w zakresie logopedii oraz ćwiczeń i terapii domowych. 

Obszary konsultacji:

1. Dzieci z wadą słuchu (użytkujące aparaty słuchowe / implanty ślimakowe lub rozpoczynające użytkowanie pomocy słuchowych) 

2. Dzieci z opóźnionym rozwojem mowy

3. Dzieci z guzkami głosowymi / chrypką

4. Dzieci z zaburzeniami słuchu fonematycznego

5. Dzieci z zaburzeniami przetwarzania słuchowego APD

6. Rodzice – wsparcie w logopedii domowej, konsultacje do treningów słuchowych, porady logopedyczne.


Wymagania sprzętowe do połączenia wideo: zainstalowany i uruchomiony program Skype. 


Konsultacje prowadzi nasz logopeda: Aneta Połynka 

Aneta Połynka – logopeda, audiofonolog, protetyk słuchu, provider Neuroflow ATS.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, na którym ukończyła 5-letnie studia na kierunku Logopedia z Fonoaudiologią. Kwalifikacje z zakresu Protetyki Słuchu uzyskała kończąc Szkołę Policealną Nr 1 Ochrony Zdrowia w Białymstoku.

Doświadczenie zawodowe z zakresu diagnozy i terapii mowy, głosu i słuchu zdobywała w czasie praktyk w Klinikach i Poradniach Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego
i Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku (Pracownia Audiometryczna i Pracownia EEG, Poradnia Logopedyczna, Poradnia Foniatryczna, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, Klinika Otolaryngologii, Klinika Pediatrii, Klinika Neonatologii, Klinika Neurologii).
Ukończyła kurs z Systemu Językowo-Migowego na poziomie zaawansowanym oraz kurs
z Polskiego Języka Migowego na poziomie podstawowym. Brała  udział w szkoleniu „AAC we wczesnych wspomaganiu rozwoju dziecka” – posługuje się MAKATONEM na poziomie podstawowym.

Obecnie w Centrum FONETIKA  zajmuje się:

  • diagnostyką badań audiologicznych takich jak: AI, DPOAE, TEOAE, ABR, badań audiometrycznych, behawioralnych oraz badań korzyści z aparatów słuchowych, przeprowadza również diagnozy w kierunku zaburzeń przetwarzania słuchowego APD.
  • konsultacją i terapią dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, zaburzeniami słuchu, zaburzeniami głosu.

Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach.

Głównym przedmiotem zainteresowań naukowo-badawczych jest rehabilitacja głosu oraz wykorzystywanie muzyki w terapii logopedycznej. Nasz specjalista obecnie jest w trakcie półrocznego kursu w celu zdobycia umiejętności uprawniających do kierowania edukacją muzyczną dziecka – wyjątkowej Teorii uczenia się muzyki wg założeń Edwina E. Gordona.

Jest miłośniczką podróży, psów, kina, uwielbia śpiewać i uczy się grać na ukulele.
„Praca audiologa i logopedy daje mi zawodową satysfakcję i poczucie spełnienia. Cieszę się, że mogę pomagać ludziom”.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress